Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Bochtentraining: Soepel door de bocht Training (10 april)

april 10 van 09:00 - 17:00
vrouw op circuit

Wil jij het nieuwe jaar goed beginnen en een nog meer uit je motor halen? Dan is de Bochtentechniek training  echt een ‘must do’ om te doen. Tijdens deze gave training leer je vlotter en zelfverzekerder de bochten te nemen, je leert dit op een afgesloten circuit. Er is een goed gevuld programma waar je de hele dag verschillende technieken uitgelegd krijgt. Het is ook een perfecte voorbereiding op jouw (eerste) motorvakantie met bochten of de eerste stap om te leren circuitrijden.

Data voor deze training:
Er zijn verschillende data voor deze training, zodra je betaald hebt, is jouw plekje definitief!
10 april >> Boeken
8 mei >> Boeken
4 september >> Boeken

Wat leer je tijdens deze Bochtentraining 

Tijdens deze bochtentraining i.s.m Motorcursussen.nl wordt jou haarfijn uitgelegd hoe het bochtenwerk in elkaar zit. De dag wordt ingedeeld in twee delen. In de ochtend leer je de verschillende technieken die je in de bochten gebruikt. Na een heerlijke lunch in de middag ga je het hele circuit gebruiken en ga je de technieken in praktijk brengen. De trainers van Motorcursussen.nl geven jou veel persoonlijke begeleiding en je wordt op niveau ingedeeld.

Deze bochtentraining is  geschikt voor elk type motorrijder, of je nu veel of weinig ervaring hebt, op een chopper of sport(toer)motor rijdt, een rustige of juist een sportieve rijstijl hebt.

Technieken:

  • Bochtenlijnen
  • Bochtentechniek
  • Lichaamshouding
  • Remmen
  • Remmen in de bocht
  • Aanremmen naar de bocht
  • Schakeltechniek

Prijs + Datum Bochtentraining op het circuit

Prijs: € 295,00
Datum: 10 april, 8 mei of 4 september
De dagtraining duurt van 09:00 tot 15:30 en wordt gegeven op het Midland circuit in Lelystad. Je bent de gehele dag samen met de instructeur bezig waardoor er zeer veel rijtijd is gedurende dag.

Gegevens

  • Datum: april 10
  • Tijd:
    09:00 - 17:00