Pak van mijn hart: Ivonne (1.60 m) elf centimeter broek eraf gehaald!
Een nieuw motorpak kopen is vaak een ‘gedoe’ en helemaal als je net buiten de ‘gangbare’ maten zit. Korte benen of lange benen, een maatje meer of minder. Voor alles is een oplossing en dat willen we graag met je delen. Zo spreken we Ivonne die via Motormeiden een motorpak won en met haar lengte van 1.6o een niet zo gangbare maat heeft. Uiteraard liet zij zich niet uit het ‘kledingveld’ laat slaan en we laten graag zien hoe zij haar motorpak heeft gevonden en op maat heeft gemaakt! Het pak is trouwens perfect voor de winter!
Interview: Ivonne Köiter-Ros | maat Jas T6 Broek T6 (maat 48)
Bering: Lady Siberia
Lange rits aan de broek
Het pak zit ontzettend comfortabel en heeft een uitstekende pasvorm, zelfs voor mensen met een iets grotere maat, zoals ik. Wat ik vooral waardeer, is de lange rits aan de zijkant van de broek. Je kan hem tot je dijbeen openritsen. Dit maakt het aan- en uittrekken een stuk makkelijker en je kunt er op een terrasje een soort korte broek van maken, door de flappen naar achter te klappen. Heel handig en praktisch.

Elf centimeter broek eraf gehaald
Met mijn lengte van 1.60 m loop ik vaak tegen het probleem aan dat motorbroeken te lang zijn. Helaas was er bij dit pak geen korte lengtemaat beschikbaar, maar gelukkig heb ik een goed adres gevonden waar ze mijn broek perfect hebben ingekort. Ze hebben er maar liefst 11 cm afgehaald en alles weer in originele staat teruggebracht. Het is dan ook belangrijk dat de bescherming op de knieën weer op de juiste plek zit. Echt vakwerk!

De bretels zijn top!
De kleurstelling van het pak vind ik een enorme plus. Het is niet het standaard zwart zoals bij veel motorpakken, maar heeft een frisse en unieke uitstraling. De bretels aan de broek zijn een geweldige toevoeging; hierdoor blijft de broek goed op zijn plek zitten tijdens het lopen, wat voor mij echt een meerwaarde is. Tot nu ttoe ben ik ontzettend blij met dit mooie apk en raad ik het zeker aan!
Lees ook >> Bering Lady Siberia: Motorpak met kortebroek functie en standje siberia!

