Agenda januari: Elfstedentocht is een feit! It giet oan!
Een nieuw jaar is (bijna) begonnen! Heb jij al een goed voornemen of is dat zoooo 2019? Wij hebben weer een hoop leuke evenementen voor jou gevonden in januari! Zo wordt de Elfstedentocht gereden (ja,op de motor) en wat dacht je van Autosalon Brussel? Niet alleen de nieuwste motoren maar ook de nieuwste auto’s zijn hier te vinden. Vind je België toch wat ver weg? Dan is de Noordelijke Motorbeurs Assen misschien wat meer voor jou! Daarnaast zijn er ook genoeg andere leuke dingen te doen in januari. Bekijk snel onze agenda.
Het redactieteam van Motormeiden is op 11 januari bij de Autosalon Brussel. Alle avonturen kun je volgen op Instastory.
Heb je een leuk evenement en staat het er nog niet bij? Stuur een mailtje naar redactie@motormeiden.tv
1 januari: Unox Nieuwjaarsduik – Heel Nederland
10-19 januari: Autosalon Brussel, België
11-12 januari: Oldtimer motorbeurs – 5240 AC ‘s-Hertogenbosch
15 januari: de dag van de Elfstedentocht – Sneek
17 – 18 januari: JobManiac Supercross Goes | Zeelandhallen – Goes
17 – 19 januari:De Noordelijke Motorbeurs | EXPO Assen – Assen
25 januari: Chinees Nieuwjaar – Den Haag
26 januari: Mike On The Bike Clinics | BiQer day – Eindhoven
26 januari: Gezelligheidsrit | Bergeijk
Uitgelicht: Autosalon | Brussel 10- 19 Januari
Tijdens de 98ste editie van de autosalon in Brussel kan je zowel de nieuwste motoren als de nieuwste auto’s bekijken. Tijdens deze expo staat alles in het teken van vernieuwing en het vergroten van mobiliteit! Ben je op zoek naar iets nieuws? Dan ben je hier op het juiste adres!
Naast dat er nieuwe auto’s en motoren zijn, zijn er ook andere dingen te vinden op de beurs. Zo kan je er kleding en andere snufjes vinden en kopen! Zo ga je goed voorbereid het nieuwe seizoen in! Wil je niets missen? Het redactieteam van Motormeiden laat jou op instagram alle ins- en outs zien!
Koop hier je ticket!
Uitgelicht: De Noordelijke Motorbeurs | Expo Assen 17 – 19 Januari
Van 17 tot 19 Januari vindt de noordelijke motorbeurs plaats. Tijdens deze beurs kun je vanalles vinden op het gebied van motoren! Er zijn stuntsshows en andere activiteiten te doen tijdens deze beurs. Zo is er een custom bike show te vinden op het terrein. Twijfel je of motorrijden iets voor jou is? Je kunt hier voor het eerst onder begeleiding op de motor stappen! Klik hier voor meer informatie.
Volg Motormeiden oook op Instagram en Facebook!