RITJE: Doe jij mee met Plan B van Petrolettes Amsterdam?
Petrolettes is de grootse motorcommunity voor vrouwen in Duitsland. Elk jaar organiseren zij een super gaaf motofestival, maar die plannen lopen anders vanwege corona. Vandaar dat Plan B ingezet wordt en Motormeiden gaat hierbij helpen! Op zaterdag 8 augustus rijden we met Motormeiden gezamenlijk de rit!
Wat is plan B?
Petrolettes heeft met Motormeiden een leuke route met fotopunten gemaakt. Je kunt vanuit heel Nederland starten of gezamenlijk met Motormeiden in Amsterdam op 8 augustus rijden. Er zijn 4 locaties waar je even stopt om een leuke foto te maken. Je hebt hier 3 dagen de tijd voor (7, 8 of 9 augustus). De foto’s stuur je vervolgens naar Petrolettes die daar ook een challenge aan gehangen hebben. Verzamel je liever op een vast punt om de route te rijden? Kom dan op zaterdag 8 augustus om 10:00 uur naar Harley Davidson Amsterdam, daar verzamelen we met Motormeiden om een leuke route te rijden naar deze fotopunten. Lees hier meer over Plan B van Petrolettes
Fotopunten + Verzamellocatie
Meld je aan via onderstaand mailadres van Petrolettes. Je ontvangt na je registratie ook de routepunten. Je kunt op eigen initiatief vertrekken en de foto’s maken of met Motormeiden op zaterdag 8 augustus. Meer info over het event vind je op de Facebookpagina van Petrolettes. Registreren kan t/m maandag 20 juli!
Meedoen? – REGISTRATIE VERPLICHT!
- Registreer jouw deelname op: rally@petrolettes.com
Zet hierin de stad waar jij gaat deelnemen: Amsterdam - Registratie is verplicht i.v.m. verzekering!
- Lees hier nog even het hele Plan B door
Plan B vindt plaats door heel Europa. Gebruik de hashtags met de stad en kom in contact met andere motorrijdsters: #petrolettesamsterdam #petrolettesberlin #petrolettesdublin #petrolettesverona
LET OP REGISTEREN KAN ALLEEN VIA PETROLETTES EN NIET VIA MOTORMEIDEN.